Źródła led wykorzystacie w lampach z kamienia

Posted on Updated on

system linkowy led, systemy linkowe, ledObecnie żarówki bazujące na technologii LED możecie wykorzystać  każdym systemie oświetleniowym. Niezależnie od miejsca i techniki montażu, producenci kładą duży nacisk na możliwość wkręcenia żarówki energooszczędnej. Z całą pewnością jest to podyktowane normami nakładanymi przez Unię Europejską. Jest to również troska wytwórców systemów oświetleniowych o środowisko naturalne.

Wiadomym jest, że żarówki LEDowe pozwalają oszczędzać energię, co jest jednoznaczne z niższym rachunkiem za prąd.

Systemy linkowe z żarówkami led

System linkowy to jedno z nowszych rozwiązań, wykorzystywanych w domach. Ten rodzaj oświetlenia nie jest zapewne tak wydajny, jak tradycyjne żarówki instalowane w suficie, czy klasyczne żyrandole, jednakże dzięki wykorzystaniu większej ilości żarówek możemy uzyskać niemal identyczny efekt.

System linkowy to nie tylko sposób na rozjaśnienie wnętrza. Dzięki temu rozwiązaniu nasze wnętrze będzie miało bardziej surowy i minimalistyczny charakter. Trzeba jednak mieć na względzie, że owy system może nie pasować do rustykalnych mebli czy kolorowych ścian. Najlepiej będzie współgrać z pustką. Załomy w ściankach będą rzucać cienie i to taka dekoracja będzie najlepszym wyjściem.

Lampy z kamienia

Źródła światła, których oprawy wykonano z naturalnych kamieni nadadzą się do „ciepłych” wnętrz. Oprawa ta ma stricte domowy charakter. Oczywiście możemy postawić lampę z kamieni na stoliczku w pokoju o surowym urządzeniu, jednakże element ten może się gryźć z pozostałymi detalami.

Oprócz lamp nocnych i stołowych, naturalnych kamieni używa się do udekorowania kinkietów ściennych. Dzięki temu wnętrze nie jest nudne. Trzeba wszelako mieć odpowiednie poczucie smaku, żeby tego rodzaju źródło pasowało do reszty. Jak w każdej innej dziedzinie życia, musimy znać umiar.

Reklamy